TEKMOVALNI REZULTATI

Avgust 2018, Kendo turnir “93. Kenshin Kosai” Jōetsu, Japonska

Na ekipnem turnirju je Roza Jaki z ekipo Pedagoške univerze v Joetsuju B osvojila 3. mesto.

Avgust 2018, POKAL SAMURAI, Ljubljana

V individualni odprti kategoriji je Tanja Greif osvojila 1. mesto. V ekipni kategoriji sta naša člana Eli Allouche in Blaž Tičar z ekipo Palačinke (E. Allouche, B. Tičar, Y. Vugenfirer-ISR) osvojila 2. mesto.

Julij 2018, Kendo turnir “Hungary cup”, Budimpešta, Madžarska

V ženski individualni kategoriji je Tanja Greif osvojila 3. mesto.

Junij 2018, Iaido taikai “Kensei”, Praga, Češka

V ekipni kategoriji sta naša člana Neža Jesenko in Janoš Tekavec z ekipo Slovenia (N. Jesenko, J.Tekavec, G. Rožič – KJM) osvojila 2. mesto. Janoš Tekavec je v ekipni kategoriji osvojil tudi nagrado za borbeni duh.

Junij 2018, Kendo turnir “Wakaba cup”, Furstenfeld, Avstrija

V individualni kategoriji od 13-17 let je Blaž Tičar osvojil 2. mesto.

Junij 2018, Kendo turnir “1st MEMORIAL MASASHI CHIBA”, Rim, Italija

V ženski individualni kategoriji je Tanja Greif osvojila 3. mesto.

Maj 2018, Državno prvenstvo Slovenije v kendu, Poljčane

KYU KATEGORIJA:
1. DOMEN LOŽAR (SHUBUKAN)
2. DAVID GERMAVC (KJM)
3. IZTOK KOMOVEC (KJM), PIA NEDELJKO (KJM)

ŽENSKA KATEGORIJA:
1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
2. MARTINA GREIF (SHUBUKAN)
3. POLONA KOŠIR (KJM)

DAN KATEGORIJA:
1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
2. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)
3. MARTINA GREIF (SHUBUKAN), JANKO GOBEC (SHUBUKAN)

EKIPNA KATEGORIJA:
1. SHUBUKAN 1 (D. LOŽAR, M. GREIF, T. GREIF)
2. KJM 1 (I. KOMOVEC, M. ŠKRLEC, J. ŠTRAKL)
3. ISS-HOUGAI (A. ŠROT, A. TREVEN, C. KOLEŽNIK)
SHUBUKAN 3 (P. TOPIĆ, U. SVOLJŠAK, E. IVNIK)

NAGRADA ZA BORBENI DUH:
JURE ŠTRAKL (KJM)
BLAŽ TIČAR (SHUBUKAN)
KATARINA VUKELIĆ (SHUBUKAN)

Marec 2018, DVOBOJ VZHOD VS ZAHOD, Celje

Za zahod so se borili sledeči naši člani in zagotovili ekipno zmago z rezultatom 5:3 :

KYU                                         DAN
B. Tičar                                   J. Gobec ( M )
E. Ivnik                                   P. Topić ( MM )
D. Ložar (MM)                    T. Greif ( KD )
K. Vukelić                              E. Allouche ( K )

December 2017, POKAL NAKAKURA, Bruselj, Belgija

V ženski individualni kategoriji je Tanja Greif osvojila 3. mesto.

September 2017, POKAL TORU GIGA, Praga, Češka

V ženski individualni kategoriji je Tanja Greif osvojila 3. mesto, Roza Jaki pa je dobila nagrado za borbeni duh.

Avgust 2017, POKAL SAMURAI, Ljubljana

V individaulni odprti kategoriji je Eli Allouche osvojil 2. mesto, Martina Greif in Roza Jaki pa 3. mesto.

V ekipni kategoriji je naš član Urban Svoljšak z mednarodno ekipo Ronin 1 (M. Lesueur – FRA, U. Svoljšak – SLO, Y. Vugenfirer-ISR) osvojil 1. mesto.

Naše članice Shubukan Dolls (R. Jaki, M. Greif, T. Greif) so osvojile 2. mesto.

Ekipa Maken (J. Gobec – SLO, E. Allouche – SLO, M. Yamamoto – JAP), v kateri se je našim članom pridružila Mayu Yamamoto iz japonskega veleposlaništva, pa je osvojila 3. mesto.

April 2017, DRŽAVNO PRVENSTVO V KENDU, Ljubljana

JUNIOR KATEGORIJA:

2. mesto: BLAŽ TIČAR

KYU KATEGORIJA:

2. mesto: GREGA MATJAČIČ

Nagrada za borbeni duh: DOMEN LOŽAR

ŽENSKA KATEGORIJA:

1. mesto: TANJA GREIF

2. mesto: MARTINA GREIF

3. mesto: ROZA JAKI

ODPRTA DAN KATEGORIJA:

1. mesto: TANJA GREIF

2. mesto: ROZA JAKI

3. mesto: MARTINA GREIF

Nagrada za borbeni duh: JANKO GOBEC

EKIPNA KATEGORIJA:

1. mesto: SHUBUKAN 2 (M. GREIF, R. JAKI, T. GREIF)

2. mesto: SHUBUKAN 1 (K. VUKELIĆ, J. GOBEC, P. TOPIĆ)

3. mesto: SHUBUKAN 3 (D. LOŽAR, U. SVOLJŠAK, G. MATJAČIČ)

April 2017, Pokal Sakura, Zsambek, Madžarska

V KIHON kategoriji od 13-15 let je Jona Koltaj osvojila nagrado za borbeni duh.

Marec 2017, Pokal Donau, Dunaj, Avstrija

V individualni ženski kategoriji je Roza Jaki osvojila nagrado za borbeni duh. V ekipnem delu sta R. Jaki in T. Greif v mešani slovensko-hrvaški ekipi (V. Matušić, T. Greif, T. Filjak-Juračić, I. Sviben, V. Rukavina, R. Jaki) osvojili 2. mesto.

November 2016, 3. državno prvenstvo v IAIDU, Celje

KYU kategorija ind.:

2. mesto: Neža Jesenko

DAN kategorija ind.:

1. mesto: Tadeja Vidmar

3. mesto: Janoš Tekavec

EKIPNA kategorija (mešane ekipe):

1. mesto – Ekipa: Janko Gobec, Alen Obaha, Simon Krašovec

2. mesto – Ekipa: Tadeja Vidmar, Tomaž Gerl, Urban Svoljšak, Neža Jesenko

3. mesto – Ekipa: Miran Škrubej, Gregor Rožič, Matej Bračič

Avgust 2016, Pokal Samurai, Slovenija

V individualnem delu tekmovanja sta Tanja Greif in Roza Jaki osvojili 3. mesto. Ekipa Shubukan Ladies (Roza Jaki, Martina Greif, Tanja Greif) pa je osvojila 2. mesto.

April 2016,Evropsko kendo prvenstvo,Skopje, Makedonija

V ekipni kategoriji je Martina Greif osvojila nagrado za borbeni duh.

December 2015, Pokal Nakakura, Bruselj, Belgija

Martina Greif in Tanja Greif sta na mednarodnem kendo turnirju v Bruslju dosegli 3. mesto v ženski kategoriji.

November 2015, Državno prvenstvo v kendu in iaidu, Maribor

KENDO:

Odprta individulna kategorija:

1.mesto: Eli Allouche

2.mesto: Roza Jaki

3.mesto: Tanja Greif

Ekipna kategorija:

1.mesto: Shubukan 1 (Gobec, Pintar, Allouche)

2.mesto: Shubukan 2 (Jaki, Flajs, Greif)

IAIDO:

KYU individualna kategorija:

2.mesto: Pero Gajič

3.mesto: Luka Gogala

DAN individualna kategorija:

1.mesto: Tadeja Vidmar

2.mesto: Janko Gobec

Ekipna kategorija (mešane ekipe iz različnih klubov):

1.mesto: G2 (Kovač, Krašovec, Vidmar)

2.mesto: G5 (Tekavec, Gogala)

3.mesto: G3 (Rožič, Gerl, Gobec)

Avgust 2015, Pokal Samurai, Slovenija

V individualnem delu tekmovanja je Tanja Greif osvojila 1. mesto. Ekipa Shubukan (Roza Jaki, Martina Greif, Tanja Greif) je osvojila prav tako prvo mesto, Roza Jaki pa je dobila nagrado za borbeni duh.

Julij 2015, Hungary cup, Budimpešta, Madžarska

Roza Jaki je na mednarodnem kendo turnirju “Hungary cup” v Budimpešti osvojila nagrado za borbeni duh v ženski individualni kategoriji.

April 2015, Pokal Sakura, Budimpešta, Madžarska

Roza Jaki je na mednarodnem kendo turnirju pokal Sakura v Budimpešti v individualni ženski kategoriji do 1. dan-a osvojila 2. mesto

December 2014, Državno prvenstvo v kendu in iaidu, Slovenska Bistrica

IAIDO:

-Kyu kategorija:

1. mesto: Aleš Hribernik

Fighting Spirit: Peter Gajič

-Dan kategorija:

1. mesto: Tadeja Vidmar

Fighting Spirit: Janoš Tekavec

KENDO:

-Kyu kategorija:

1. mesto: Roza Jaki

3. mesto: Grega Matjačič in Janoš Tekavec

-Dan kategorija:

1. mesto: Eli Allouche

2. mesto: Martina Greif

3. mesto: Matevž Pintar in Tanja Greif

Fighting Spirit: Hokari Akizawa

-Ekipna kategorija:

1. mesto: Shubukan 3 (J. Tekavec, H. Akizawa, E. Allouche)

2. mesto: Shubukan 1 (R. Jaki, T. Greif, M. Greif)

3. mesto: Shubukan 2 (J. Gobec, G. Matjačič, M. Pintar)

November 2014, Kendo turnir Bergiselschlacht, Innsbruck, Avstrija

Naši člani so letos na mednarodnem kendo turnirju v Innsbrucku dosegli res odlične rezultate. V odprti Kyu individualni kategoriji je Roza Jaki dosegla 3. mesto, v odprti Dan individualni kategoriji pa je prav tako 3. mesto dosegla Tanja Greif. Še posebej velik uspeh pa so naši člani imeli v ekipni kategoriji, kjer je ekipa Shubukan v postavitvi: R. Jaki, M. Greif, T. Greif, E. Allouche ter T. Pandurić iz KK Agatsu, Zagreb, zasedla 1. mesto.

Oktober 2014, Beograd Kendo Trophy, Beograd, Srbija

Mednarodnega kendo tekmovanja v Beogradu so se udeležili naši člani: Roza Jaki, Ajda Flajs, Grega Matjačič in Tanja Greif. V ekipni kategoriji je T. Greif s kolegi iz Hrvaške v ekipi Junction (Mataušić, Filjak-Juračić, Pandurić, Svibe, Greif) dosegla 3. mesto.

Avgust 2014, Pokal Samurai, Ljubljana

V ekipnem delu tekmovanja je R. Jaki skupaj s hrvaškimi kolegi v ekipi “Big Momma” (Jaki, Filjak-Juračić, Sviben) dosegla 2 mesto. Ekipa Shubukan (Greif M., Greif T., E. Allouche) se je uvrstila na 3. mesto.

Marec 2014, Donau cup, Dunaj, Avstrija

Na mednarodnem kendo turnirju pokal Donau na Dunaju je T. Greif v ženski individualni kategoriji dosegla 2. mesto, M. Greif pa 3. mesto.

V ekipnem delu sta obe članici s svojimi ekipami dosegle 3. mesto in sicer T. Greif s hrvaškimi kolegi v ekipi Junction (Mataušić, Pandurić, Ban, Filjak-Juračić, Greif), M. Greif pa skupaj s člani avstrijske moške reprezentance v ekipi “Team A”.

Martina Greif je dobila v ekipnem delu tekmovanja tudi nagrado za borbeni duh.

Marec 2014, Mednarodni kendo turnir – Sakura Cup, Budimpešta, Madžarska

Na mednarodnem kendo turnirju pokal Sakura v Budimpešti je Roza Jaki v individualni ženski kategoriji osvojila nagrado za borbeni duh, v ekipni kategoriji pa je skupaj s članoma KJM v ekipi “Slovenija” (Komovec, Košir, Jaki) osvojila 3.mesto.

November 2013 – Kendo turnir- Bergiselschlacht, Innsbruck, Avstrija

Na mednarodnem kendo turnirju v Innsbrucku je R. Jaki osvojila nagrado za Fighting spirit v individualni kyu kategoriji.

Oktober 2013, Mednarodno kendo prvenstvo Beograd, Srbija

Na mednarodnem kendo tekmovanju v Beogradu je v individualni ženski kategoriji Martina Greif dosegla 2.mesto, Tanja Greif pa 3.mesto.

September 2013, Toru Giga kendo cup, Praga

Martina Greif je v ženski individualni kategoriji osvojila 2. mesto, Tanja Greif pa 3. mesto. Kot del mednarodne ekipe Junction (Panduric, Ban, Hoflehner, Greif M., Greif T.) sta članici osvojili 2. mesto v ekipnem delu tekmovanja.

Maj 2013, 7.državno državno prvenstvo, Maribor

Uvrstitve naših članov na državnem prvenstvu 2013:

Odprta DAN kategorija:

1. mesto: Tanja Greif

2. mesto: Eli Allouche

3. mesto: Gregor Plevnik, Janko Gobec

KYU kategorija:

2. mesto: Grega Matjačič

3.mesto: Janoš Tekavec, Petra Benčina

Ekipna kategorija:

1.mesto: Shubukan 4 (Tekavec, Greif, Allouche)

2.mesto: Shubukan 2 (Pintar, Markovič, Jaki)

3.mesto: Shubukan 1 (Plevnik, Djorić, Benčina)

Nagrada za borbeni duh:

Individualna DAN kategorija: Mojca Djorić

Ekipna kategorija: Roza Jaki

Februar 2013, pokal Donau, Dunaj, Avstrija

V timski kategoriji sta E. Allouche in T. Greif z ekipo Junction (Pandurić, Ban, Filljak-Juračić, Allouche, Mataušić, Greif) osvojila 2. mesto.

November 2012 – Kendo turnir Bergiselschlacht, Innsbruck, Avstrija

E. Allouche in T. Greif sta z mednarodno ekipo Junction (Pandurić, Filljak-Juračić, Allouche, Mataušić,Greif) osvojila 2. mesto v ekipni kategoriji.

Oktober 2012 -International Kendo Trophy Alessandria, Italija

T. Greif je z mednarodno ekipo Junction (Mataušić, Ban, Greif) osvojila 3. mesto.

Oktober 2012 – Međunarodni kendo trofej, Beograd, Srbija

T. Greif je osvojila 1. mesto v ženski individualni kategoriji, v timski kategoriji pa sta E. Allouche in T. Greif z mednarodno ekipo Junction (Pandurić, Filljak-Juračić, Greif, Allouche, Mataušić, Ban) osvojila 3. mesto.

September 2012 – Toru Giga kendo cup, Praga, Češka

T. Greif je osvojila 1. mesto v ženski individualni kategoriji in 2. mesto v timski kategoriji z mednarodno ekipo Junction (Filljak-Juračić, Ban, Greif, Uitz, Pandurić).

Avgust 2012, Ljubljana, Slovenija – Samurai Cup

Posamična kategorija: 2. mesto Eli Allouche

April 2012, Zreče, Slovenija – 6. državno prvenstvo v kendu

Posamična kategorija: 3. mesto Ajda Flajs, 3. mesto Janko Gobec

Ekipna kategorija:

1. mesto Shubukan 1 – Gregor Plevnik, Boštjan Košir, Tatjana Marković

2. mesto Shubukan 3 – Hokari Akizawa, Mojca Djorić, Petra Benčina

3. mesto shubukan 2 – Goran Potočnik-Černe, Ajda Flajs, Janko Gobec

Kihon kategorija:

1. mesto Blaž Žurman

2. mesto Vid Gobec

3. mesto Mirjam Kavčič

3. mesto Primož Vreček

Marec 2012, Dunaj, Avstrija – Donau Cup

Ekipna kategorija: 3. mesto Tanja Greif

Februar 2012, Rimini, Italija – Trofeo dell’Adriatico

Posamična kategorija: 3. mesto Gregor Plevnik

Nagrada “Fighting Spirit”: Gregor Plevnik

December 2011, Bruselj, Belgija – Pokal Nakakura

Posamična kategorija (ž): 3. mesto Tanja Greif

November 2011, Insbruck, Avstrija – Bergiselsclaht

Ekipna kategorija: 3. mesto Ajda Flajs, Mojca Djorić, Tanja Greif, Eli Allouche, Gregor Plevnik

November 2011, Beograd, Srbija – International Kendo Trophy

Posamična kategorija (ž): 1. mesto Tanja Greif

Oktober 2011, Alessandria, Italija – International Kendo Trophy

Posamična kategorija (ž): 3. mesto Tanja Greif

Avgust 2011, Ljubljana, Slovenija – Samurai Cup

Posamična kategorija: 1. mesto Tanja Greif, 3. mesto Eli Allouche

Nagrada “Fighting Spirit”: Petra Benčina

Julij 2011, Budimpešta, Madžarska – Hungary Cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

December 2010, Bruselj, Belgija – Nakakura cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

November 2010, Innsbruck, Avstrija – Bergiselschlacht

Ekipna kategorija: 3. mesto Gregor Plevnik, Matevž Pintar, Tanja Greif

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

September 2010, Bar, Črna gora – Adriatic cup

Posamična kategorija (m): 3. mesto Eli Allouche

Posamična kategorija (ž): 1. mesto Tanja Greif

April 2010 – Debrecen, Madžarska – Evropsko kendo prvenstvo

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

Marec 2010, Dunaj, Avstrija – Donau cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

Januar 2010, Szeged, Madzarska – Tisza cup

Ekipna kategorija: 3. mesto Janez Tarman, Tanja Greif, Eli Allouche

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

December 2009, Bruselj, Belgija – Nakakura cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Eli Allouche

Oktober 2009, Budimpešta, Madžarska – Momiji cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

April 2009, Dunaj, Avstrija – Donau cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

December 2008, Bruselj, Belgija – Nakakura cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

Avgust 2008,Sint-Niklaas, Belgija – Tamiza cup

Timska kategorija: 2. mesto Mojca Djoric, Tanja Greif, Martin Kiosew (Irska)

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

December 2007, Bruselj, Belgija – Nakakura cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Tanja Greif

Avgust 2007, Sint-Niklaas, Belgija – Tamiza cup

Timska kategorija: 3. mesto Ciril Oberstar, Peter Topić, Gregor Plevnik

Nagrada “Fighting Spirit”: Peter Topić

Avgust 2006, Sint Niklaas, Belgija – Tamiza cup

Nagrada “Fighting Spirit”: Janez Tarman